Mersan Kasa Karoser 1992 yılında Mersin'de kurulmuştur. 2001 yılından bu yana faaliyetlerini Mersin-Tarsus Organize Sanayi bölgesindeki tesislerinde devam etmektedir. Üretim alanında Frigorifik kasalar, Kuru yük kasaları, Kayar Perdeli Kamyon kasaları,Panelvan İzolasyonları, Meşrubat Kasaları, Karavan, Frigorifik Yarı Römork , Hijyen Oda, Kasa Kit Panelleri ve özel üretim araçlar bulunmaktadır.Mersan Kasa, eğitimli ve deneyimli personeli ile her geçen gün kalite çalışmaları çerçevesinde üretim ve yönetim kalitesini arttırma çalışmalarına devam etmektedir.

Firmamızın misyonu, her zaman müşteri ihtiyaçlarına odaklı bir şekilde kaliteden ödün vermeden müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktır. Firma olarak kalite çalışmalarının bir unsuru olarak ürün belgelendirmeye önem ve öncelik vermekteyiz.

Bu çerçevede Marka Tescil belgemiz, ISO 9001 (Türkak onaylı) belgemiz, TSEK 501 Frigorifik Kasa ürün belgesi, ATP Uygunluk belgemiz, TSEK 560 ADR'li araç ürün belgesi, Isuzu, Mercedes, Iveco, Ford, Fiat Marka araçların 2. aşama tip onay ve seri tadilat belgeleri bulunmaktadır.

 


Frigorifik Kasa

Ürün taşımak için ayrılmış bölümün duvarları, tavan, taban ve kapıları, iç ortam ile dış ortam arasında ısı...

Kayar Perdeli Kasa

Uluslararası yük taşıma standartlarında, en yüksek verim, işlevsellik, kullanım kolaylığı sağlar.

Panelvan İzolasyon

Panelvan izolasyonlarımız araç modellerinin iç yapısına uygun olarak tasarlanır, ergonomik...